Seniorhold

Senior 2017/2018

3. division herrer Kreds 2

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
lø 09‑09‑2017 12:00 283777 Tateni Esbjerg Filstedvejens skole 5-8 0-2
lø 09‑09‑2017 15:00 283778 Vejle Tateni Filstedvejens skole 8-3 2-0
lø 07‑10‑2017 12:00 283785 Tateni Viby 3 Hirtshals Idrætscenter 4-8 0-2
lø 07‑10‑2017 15:00 283780 B 75 3 Tateni Hirtshals Idrætscenter 8-4 2-0
lø 11‑11‑2017 12:00 283791 Sisu/MBK 3 Tateni Sisu/MBK 1-8 0-2
lø 11‑11‑2017 15:00 283793 Tateni OB 2 Sisu/MBK 3-8 0-2
lø 09‑12‑2017 12:00 283799 Tateni Sjørring Sjørring Idræts og Kulturcenter
lø 09‑12‑2017 15:00 283797 Esbjerg Tateni Sjørring Idræts og Kulturcenter
lø 20‑01‑2018 12:00 283811 Viby 3 Tateni Filstedvejens skole
lø 20‑01‑2018 15:00 283809 Tateni B 75 3 Filstedvejens skole
lø 10‑03‑2018 12:00 283819 Tateni Vejle DGI-huset Vejle
lø 10‑03‑2018 15:00 283818 Sjørring Tateni DGI-huset Vejle
lø 21‑04‑2018 12:00 283825 Tateni Sisu/MBK 3 Sjørring Idræts og Kulturcenter
lø 21‑04‑2018 15:00 283822 OB 2 Tateni Sjørring Idræts og Kulturcenter

Serie 1 E 2017 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni 2

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
to 21‑09‑2017 19:30 297105 Vorup 1 Tateni 2 Søndermarkskolen 7-3 2-0
on 27‑09‑2017 19:30 297108 Tateni 2 B 75 4 Filstedvejens skole 2-8 0-2
on 04‑10‑2017 19:30 297110 Tateni 2 TST 4 Filstedvejens skole 5-5 1-1
on 11‑10‑2017 19:00 297112 Brønderslev 3 Tateni 2 BI-Centret 8-2 2-0
on 01‑11‑2017 19:30 297116 Tateni 2 Vorup 1 Filstedvejens skole 6-4 2-0
ti 07‑11‑2017 19:15 297118 B 75 4 Tateni 2 Hirtshals Idrætscenter 5-5 1-1
to 23‑11‑2017 20:00 297119 TST 4 Tateni 2 TST-Aktivcenter
on 29‑11‑2017 19:30 297121 Tateni 2 Brønderslev 3 Filstedvejens skole

Serie 3 E 2017 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni 3

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
to 26‑10‑2017 19:30 307602 Hjallerup 2 Tateni 3 Hjallerup Idrætscenter 4-6 0-2
on 01‑11‑2017 19:30 307604 Tateni 3 Stagstrup 1 Filstedvejens skole 3-7 0-2
on 08‑11‑2017 19:30 307607 Tateni 3 VHG 2 Filstedvejens skole 7-3 2-0
ti 21‑11‑2017 19:30 307609 Stagstrup 1 Tateni 3 Stagstrup skole
ti 28‑11‑2017 20:00 307611 VHG 2 Tateni 3 Vester Hassing ­hallen
on 06‑12‑2017 19:30 307612 Tateni 3 Hjallerup 2 Filstedvejens skole

 

Serie 3 E 2017 Pulje 2

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni 4

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
on 01‑11‑2017 19:30 307617 Tateni 4 Purhus 2 Gassum Kultur og aktivitetshus 5-5 1-1
to 09‑11‑2017 19:30 307619 Randers Bordtennis 2 Tateni 4 Stiga Hallen 4-6 0-2
to 16‑11‑2017 19:30 307615 HØST 2 Tateni 4 HØST Hallen
on 22‑11‑2017 19:30 307620 Purhus 2 Tateni 4 Filstedvejens skole
on 29‑11‑2017 19:30 307623 Tateni 4 Randers Bordtennis 2 Filstedvejens skole
on 06‑12‑2017 19:30 307625 Tateni 4 HØST 2 Filstedvejens skole

 

 

Serie 4 E 2017 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni 5

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
on 25‑10‑2017 19:30 307722 Tateni 5 Purhus 3 Filstedvejens skole 6-4 2-0
to 02‑11‑2017 20:00 307725 Vadum IF 1 Tateni 5 Vadum Hallen 4-6 0-2
on 08‑11‑2017 19:30 307726 Tateni 5 SIF Assentoft 1 Filstedvejens skole 3-7 0-2
on 22‑11‑2017 19:30 307728 Tateni 5 Vadum IF 1 Filstedvejens skole
to 30‑11‑2017 19:30 307730 SIF Assentoft 1 Tateni 5 Assentoftskolen
ma 04‑12‑2017 19:30 307732 Purhus 3 Tateni 5 Gassum Kultur og aktivitetshus