Seniorhold

Senior 2019/2020

Vis rækker

3. division herrer Kreds 2

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point  
lø 14‑09‑2019 13:00 363774 Nørreå 2 Tateni Randers Bordtennishal  
lø 28‑09‑2019 11:00 363783 Tateni Galten FS Filstedvejens skole  
lø 28‑09‑2019 15:00 363782 Sjørring Tateni Filstedvejens skole  
lø 26‑10‑2019 11:00 363791 Tateni B 75 3 Hirtshals Idrætscenter  
lø 26‑10‑2019 15:00 363788 Ribe Tateni Hirtshals Idrætscenter  
lø 23‑11‑2019 11:00 363800 Viby 3 Tateni Sisu/MBK  
lø 23‑11‑2019 15:00 363799 Tateni Sisu/MBK 2 Sisu/MBK  
lø 18‑01‑2020 13:00 363802 Galten FS Tateni Skovby­hallen  
lø 22‑02‑2020 11:00 363805 B 75 3 Tateni Randers Bordtennishal  
lø 22‑02‑2020 15:00 363811 Tateni Ribe Randers Bordtennishal  
lø 07‑03‑2020 11:00 363817 Tateni Sjørring Filstedvejens skole  
lø 07‑03‑2020 15:00 363818 Tateni Nørreå 2 Filstedvejens skole  
lø 04‑04‑2020 11:00 363827 Tateni Viby 3 Sisu/MBK  
lø 04‑04‑2020 15:00 363825 Sisu/MBK 2 Tateni Sisu/MBK  

JBTU/DGI Efterår 2019 – JS Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni 2

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point  
lø 21‑09‑2019 14:00 371776 Tateni 2 Rønde 2 Filstedvejens skole  
lø 05‑10‑2019 10:00 371780 Sisu/MBK 3 Tateni 2 Sisu/MBK  
lø 12‑10‑2019 14:00 371782 Tateni 2 TST Aarhus B. 1 Filstedvejens skole  
lø 26‑10‑2019 14:00 371784 Tateni 2 B 75 4 Filstedvejens skole  
on 30‑10‑2019 19:30 371787 Rønde 2 Tateni 2 Rønde Idrætscenter  
lø 23‑11‑2019 14:00 371791 Tateni 2 Sisu/MBK 3 Filstedvejens skole  
to 28‑11‑2019 20:00 371793 TST Aarhus B. 1 Tateni 2 TST bordtennis Århus  
lø 07‑12‑2019 10:00 371794 B 75 4 Tateni 2 Hirtshals Idrætscenter  

JBTU/DGI E 2019 – S1 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni 3

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point  
on 18‑09‑2019 19:30 371867 Tateni 3 Brønderslev 2 Filstedvejens skole  
to 26‑09‑2019 19:15 371869 Vorup 1 Tateni 3 Søndermarkskolen  
to 10‑10‑2019 20:00 371872 Hjallerup 1 Tateni 3 Hjallerup Idrætscenter  
on 23‑10‑2019 19:30 371875 Tateni 3 VHG 1 Filstedvejens skole  
on 30‑10‑2019 19:00 371876 Brønderslev 2 Tateni 3 BI-Centret  
on 06‑11‑2019 19:30 371879 Tateni 3 Vorup 1 Filstedvejens skole  
on 27‑11‑2019 19:30 371883 Tateni 3 Hjallerup 1 Filstedvejens skole  
ti 03‑12‑2019 20:00 371885 VHG 1 Tateni 3 Vester Hassing ­hallen  

 

JBTU/DGI E 2019 – S3 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni 4

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point  
ma 21‑10‑2019 19:30 375855 Purhus 2 Tateni 4 Gassum Kultur og aktivitetshus  
on 30‑10‑2019 19:30 375857 Tateni 4 Randers Bordtennis 2 Filstedvejens skole  
on 06‑11‑2019 19:30 375860 Tateni 4 Brønderslev 3 Filstedvejens skole  
to 21‑11‑2019 19:00 375862 Randers Bordtennis 2 Tateni 4 Stiga Hallen  
on 27‑11‑2019 19:00 375864 Brønderslev 3 Tateni 4 BI-Centret  
on 04‑12‑2019 19:30 375865 Tateni 4 Purhus 2 Filstedvejens skole  

JBTU/DGI E 2019 – S4 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni 5

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point  
on 23‑10‑2019 19:30 375976 Tateni 5 Vadum IF 1 Filstedvejens skole  
on 30‑10‑2019 19:00 375977 Randers Bordtennis 3 Tateni 5 Stiga Hallen  
on 06‑11‑2019 19:00 375979 Brønderslev 4 Tateni 5 BI-Centret  
on 20‑11‑2019 19:30 375982 Tateni 5 Randers Bordtennis 3 Filstedvejens skole  
on 27‑11‑2019 19:30 375983 Tateni 5 Brønderslev 4 Filstedvejens skole  
to 05‑12‑2019 20:00 375986 Vadum IF 1 Tateni 5 Vadum Hallen  

Sider: 1 2 3 4