Ungdomshold

JBTU,DGI Dr/Pg 2017/2018

Forår 2018

Junior JS. + Række 1 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
lø 27‑01‑2018 10:00 317246 Odder IGF 1 Tateni Filstedvejens skole
lø 27‑01‑2018 12:00 317244 B 75 Tateni Filstedvejens skole
sø 25‑02‑2018 09:00 317250 Esbjerg Tateni Aktivitetscentret v. Odder svømmehal
sø 25‑02‑2018 12:30 317252 Tateni Odder IGF 2 Aktivitetscentret v. Odder svømmehal
lø 03‑03‑2018 10:00 317256 Odder IGF 1 Tateni Vendia Hallen Hjørring
lø 03‑03‑2018 12:00 317254 B 75 Tateni Vendia Hallen Hjørring
sø 18‑03‑2018 10:00 317260 Esbjerg Tateni HØST Hallen
sø 18‑03‑2018 14:00 317262 Tateni Odder IGF 2 HØST Hallen

 

Y.Dr. 2 + 3 + Pusl. 3 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
sø 21‑01‑2018 10:00 317103 Tateni B 75 1 Skagen Kultur & Fritidscenter
sø 21‑01‑2018 11:30 317105 B 75 2 Tateni Skagen Kultur & Fritidscenter
lø 03‑03‑2018 10:00 317096 Tateni Skagen Vendia Hallen Hjørring
lø 03‑03‑2018 11:30 317099 Brønderslev Tateni Vendia Hallen Hjørring

 

Yngre Drenge 3 Pulje 2

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
sø 21‑01‑2018 11:30 317131 Tateni Hadsund BTK Skovby­hallen
sø 21‑01‑2018 13:00 317134 Galten FS 2 Tateni Skovby­hallen
lø 03‑03‑2018 11:30 317140 Viby 1 Tateni Stiga Hallen
lø 03‑03‑2018 13:00 317138 Tateni Randers Bordtennis Stiga Hallen

 


Efterårs 2017

Junior 1 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni

Junior 1 Pulje 1

Kampe for Tateni

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
lø 28‑10‑2017 12:00 313958 Tateni Viby Filstedvejens skole 2-8 0-2
lø 28‑10‑2017 14:00 313956 Rønde Tateni Filstedvejens skole 8-2 2-0
lø 11‑11‑2017 13:00 313959 Grenå Tateni Skagen Kultur & Fritidscenter 0-10 0-2 Afb.
lø 11‑11‑2017 15:00 313963 Tateni Skagen Skagen Kultur & Fritidscenter 3-7 0-2
lø 18‑11‑2017 12:00 313965 Viby Tateni Filstedvejens skole 7-3 2-0
lø 18‑11‑2017 14:00 313968 Tateni Rønde Filstedvejens skole 10-0 2-0 Afb.
lø 09‑12‑2017 14:00 313973 Tateni Grenå Ry Hallen 4-6 0-2
lø 09‑12‑2017 16:00 313972 Skagen Tateni Ry Hallen 6-4 2-0

 

Y. Drenge 3 Finalestævne 1. Runde Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
lø 09‑12‑2017 09:00 315019 Tateni Galten FS Ry Hallen 5-4 2-0
lø 09‑12‑2017 11:00 315134 Tateni Odder IGF Ry Hallen 4-5 0-2
lø 09‑12‑2017 13:00 315154 Tateni Viby 1 Ry Hallen 4-5 0-2

 

Yngre Drenge 3 Pulje 1

Stilling
Vis alle kampe
Topliste
Kampe for Tateni

Tid # Hjemmehold Udehold Spillested Resultat Point
lø 11‑11‑2017 10:00 313828 Randers Bordtennis Tateni Filstedvejens skole 1-9 0-2
lø 11‑11‑2017 11:30 313827 Tateni Brønderslev Filstedvejens skole 10-0 2-0
lø 02‑12‑2017 10:00 313832 Tateni Randers Bordtennis Stiga Hallen 8-2 2-0
lø 02‑12‑2017 11:30 313831 Brønderslev Tateni Stiga Hallen 0-10 0-2

 

Sider: 1 2 3 4